Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

O PROJEKTE

Postavený na dobrých myšlienkach

GUTHAUS je unikátny rezidenčný projekt bývania, ktorý vnáša do kontúr Bratislavy úplne nový rozmer. Na projekte spolupracovali renomované architektonické štúdiá AllesWirdGut a MAN MADE LAND, ktoré prinášajú doteraz nepoznaný pohľad na štandard bývania a chápu ho v širšom kontexte. Ideálna poloha poskytuje rýchle spojenie s centrom Bratislavy a zároveň ponúka dostatok možností na voľnočasové aktivity v malebnej prírode Malých Karpát.

Byty v projekte GUTHAUS majú štedré výmery. K dispozícii sú dvojizbové byty s výmerami až do 60 m2. Väčšina trojizbových bytov má výmeru od 85 m2, to znamená o 15 m2 viac v porovnaní s priemerným trojizbovým bytom v Bratislave. Štvorizbové byty disponujú výmerou nad 100 m2.

Guthaus - O projekte
Guthaus - O projekte

Projekt je pretkaný inteligentnými technologickými riešeniami – od záhrady s premysleným systémom zadržiavania dažďovej vody priamo v území až po zelené vegetačné strechy na najvyšších poschodiach. Špecialitou je bezúdržbový systém stropného kúrenia a chladenia, ktorý je pre človeka najprirodzenejší a funguje na princípe sálania, čím zabezpečí efektívnejšiu úpravu teploty v miestnostiach pri nižšej ekologickej záťaži a nižších prevádzkových nákladoch.

Nadštandardné rozlohy bytov ponúkajú svojim majiteľom dostatok priestoru a veľkorysé balkóny so vstupom z každej miestnosti.

Nezabúdame ani na unikátne využitie spoločných priestorov. Samozrejmosťou je záhradný domček s grilom, práčovne, miestnosti pre umývanie domácich zvierat alebo priestor pre uskladnenie a umývanie bicyklov.

To všetko robí z projektu GUTHAUS harmonický domov na celý život.