Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

LOKALITA

Projekt GUTHAUS svojou ideálnou polohou medzi ulicami Kukučínova a Račianska ponúka bývanie v meste s výhľadom na Malé Karpaty a komplexnou občianskou vybavenosťou.

Prechádzka uličkami Starého mesta? Využite električkový spoj z Mladej gardy a do desiatich minút ste v centre. Ak dostanete chuť na dobrú kávu, máte možnosť využiť kaviareň na prízemí projektu. Predajňa LIDL a prevádzka McDonald’s sú vám taktiež k dispozícii na skok.

V budúcnosti pribudne možnosť využiť prestupný uzol mestskej koľajovej dopravy (Mladá garda), ktorý sa nachádza iba 5 minút pešej chôdze od vášho bytu.

Ak máte vášeň pre cyklistiku, oceníte bohatú infraštruktúru cyklotrás v blízkom okolí projektu GUTHAUS.

Zelenú dávame aj kultúre – v blízkosti projektu GUTHAUS sa nachádza Nová Cvernovka, ktorá prináša rozmanitý kultúrny program a kreatívny priestor pre širokú verejnosť.

Projekt GUTHAUS má ambíciu priniesť do lokality priestor pre aktivitu aj oddych a vybudovať tam miesta, kde si môžete užiť svoj voľný čas a načerpať energiu do ďalších dní.