Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

BENEFITY

Projekt GUTHAUS pod taktovkou renomovaných architektov z architektonického štúdia AllesWirdGut prinesie doposiaľ nepoznanú kvalitu architektúry bývania.

Svoju filozofiu o exteriérových riešeniach do projektu GUTHAUS prinášajú berlínski krajinní architekti zo štúdia MAN MADE LAND.

Byty v projekte GUTHAUS majú štedré výmery. K dispozícii sú dvojizbové byty s výmerami až do 60 m2, väčšina trojizbových bytov od 85 m2 a štvorizbové byty majú nad 100 m2. To znamená o 15 m2 viac v porovnaní s priemerným trojizbovým bytom v Bratislave.

GUTHAUS vám ponúka mnoho možností na oddych a dobitie energie. V okolí projektu vyrastie niekoľko zón pre aktívne trávenie voľného času pre všetky vekové kategórie.

Inteligentná regulácia tepla, kvalitné hliníkové okná, štvorizbové byty s dvoma kúpeľňami a najnovšie technológie ako stropné chladenie a kúrenie – to je projekt GUTHAUS.

Jedným z najväčších benefitov projektu je jeho ideálna poloha a dostupnosť v rámci mesta – či už na bicykli, prostredníctvom MHD alebo pešo.

Veľkorysé multifunkčné balkóny so vstupom z každej miestnosti zabezpečia dostatok pohodlia a funkčný priestor navyše.

Projekt GUTHAUS sa stáva dlhodobým riešením pre kvalitný, jedinečný a spokojný život.

Okná bez parapetov na celú výšku miestnosti znamenajú vzdušnosť a dostatok prirodzeného svetla do vášho domova.

Jedinečné funkčné prvky vytvárajú komplexný priestor pre komfortný život:

  • priestranné lobby
  • záhradný domček s grilom
  • letná kuchyňa
  • práčovňa
  • priestor na umývanie domácich miláčikov
  • priestor pre uskladnenie, umývanie a údržbu bicyklov
  • dielňa

Veľké množstvo zelene v interiéroch aj exteriéroch komplexu je samozrejmosťou. Zelené vegetačné strechy znižujú teplotné výkyvy v strešnej konštrukcii a tým aj prehrievanie v lete alebo ochladzovanie v zime. Zároveň chránia izolačné vrstvy strešného plášťa pred UV žiarením alebo priamym mrazom, čím zvyšujú jeho životnosť minimálne na dvojnásobok.